CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik, Arnavutköy, Pendik, Fatih, Zeytinburnu, Bahçelievler ve Ümraniye’de belediye başkanlıkları için yaptıkları itirazların ilçe ve il seçim kurullarında reddedildiğini, bugün itibarıyla da itirazları YSK’ya taşıdıklarını açıkladı.

"BAHÇELİEVLER’DE YAPILAN ÇİFTE STANDARTTIR"

Özgür Çelik konuyla ilgili şu bilgileri paylaştı:

CHP'DEN İSTANBUL'DA "BÜYÜK EĞİTİM MİTİNGİ"... ÖZGÜR ÖZEL'DEN ERDOĞAN'A: "MADEM ATAMAYACAKTIN BU 1 MİLYON GÜNAHSIZI NİYE OKUTTUN?" CHP'DEN İSTANBUL'DA "BÜYÜK EĞİTİM MİTİNGİ"... ÖZGÜR ÖZEL'DEN ERDOĞAN'A: "MADEM ATAMAYACAKTIN BU 1 MİLYON GÜNAHSIZI NİYE OKUTTUN?"

"Arnavutköy, Pendik, Fatih, Zeytinburnu, Bahçelievler ve Ümraniye’de itirazlarımız ilçe ve il seçim kurullarında reddedildi. Bugün itibarıyla YSK’ya altı ilçemizle ilgili itirazlarımızı gerçekleştirdik. Gaziosmanpaşa’da olduğu gibi bizim itiraz ettiğimiz ilçelerde de oyların sayılmasını istiyoruz! Özellikle Bahçelievler’de rakip siyasi partinin, kazandığımız meclis çoğunluğuna itirazı kabul edilip geçersiz oylarda sayım yapılırken, bizim itiraz ettiğimiz belediye başkanlığında sayımın reddedilmesi çifte standarttır!"