Ceyhan Belediyesi, ilçedeki camilerde rutin olarak sürdürdüğü temizlik çalışmalarına, Ramazan ayında hız verdi.

Ceyhan Belediyesi, ilçedeki camilerde rutin olarak sürdürdüğü temizlik çalışmalarına, Ramazan ayında hız verdi.

Ceyhan Belediyesi, bünyesinde kurduğu özel ekip ve araçlarla ilçedeki camilerde temizlik ve bakım yapıyor.

Vatandaşın huzuru ve sağlığı için belediye olarak büyük çaba ve gayret sarf ettiklerini belirten Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, tüm camilerde çevre temizliğinden başlamak üzere halı yıkama, cami içi temizliğinin periyodik olarak devam ettiğini söyledi.

Başkan Erdem, temizlik ve bakım çalışmaları kapsamında hafta başından bu yana Büyükmangıt Merkez Camii, Büyükmangıt Helvacılar Camii, Çakaldere Camii, Mercimek Mahallesi Selimiye ve Aşağı Camii, Eyubiye İlbeyli Çifteminare Camileri, Abdulkadirağa Camii, Muradiye Camii, Feshettinpaşa Camii, Gündoğan Kılıçkaya ve İsalı Camileri, Gümürdülü ve Gümüşdere Camileri, Kelemeti Aydemiroğlu ve Fatih Camileri, Yeşiller Buğday Camii ve Devlet Su İşleri mescidi, Sirkeli Ağaçpınar ve Nazımbey Yeniköy camileri, Yılankale Büyük Burhaniye Camii ve E-5 Körüklü Mahallesi Bölge Trafik mescidinin daha temiz ve sağlıklı hale getirildiğini belirtti.

Başkan Erdem, “Ceyhanlı hemşehrilerimiz için gece-gündüz çalışıyoruz. Oturduğumuz yerde koltukları değil halkımızın ayağına giderek, hizmet üreterek ayakkabılarımızı eskiteceğiz” diye konuştu.

MEZİTLİ’DE 5 MAHALLE, YABANCI İKAMETİNE KAPATILDI  MEZİTLİ’DE 5 MAHALLE, YABANCI İKAMETİNE KAPATILDI