(ADANA)- Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, yerel seçimler öncesi söz verdiği 'İhtiyaç sahibi emeklilere 5 bin lira ikramiye' sözünü tutuyor. Başkan Aydar, "Bu yıl Kurban Bayramı ikramiyesi belediyemiz tarafından dağıtılacak. İhtiyaç sahibi emeklilerimiz 5 bin liralık bayram ikramiyesi için belediyemize başvurabilirler" dedi.

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, seçim öncesi vaatlerini yerine getirmeye devam ediyor. Başkan Aydar, bu kapsamda 'İhtiyaç sahibi emeklilere 5 bin lira bayram ikramiyesi' sözünü de tutuyor.

Kurban Bayramı için dağıtılacak 5 bin TL ikramiyenin belediye tarafından karşılanacağını açıklayan Başkan Aydar, ihtiyaç sahibi emekli vatandaşların Belediye'ye gelerek başvuru yapmalarını istedi.

Başkan Aydar, kişisel ve kurumsal olarak herkesin zor zamanlar geçirdiğini belirterek, "Bu zorlukları hep beraber el ele omuz omuza vererek birbirimizi destekleyerek aşacağız. Kurban Bayramı'nda seçim döneminde söz verdiğim gibi ihtiyaç sahibi emeklilerimize herhangi bir mazeret üretmeksizin şartlarımızı zorlayarak 5 bin lira ikramiyeleri dağıtacağız. Müraacatlar geldiğinde kılı kırk yararak ihtiyaç sahibi emeklilerimizi belirleyeceğiz. Bu tespitlerde tek kriter 'ihtiyaç sahibi' olmalarıdır. Sözüm sözdür. Ne söz verdiysek sağlam ve emin adımlarla hepsini yerine getirmeye devam ediyoruz" dedi.

Özgür Özel, Mersin otoyolunda meydana gelen kazaya ilişkin mesaj paylaştı Özgür Özel, Mersin otoyolunda meydana gelen kazaya ilişkin mesaj paylaştı