KURUÇEŞME’NİN GÖZDE İTALYANI STEFANO’DA CEMİYET HAYATINI BİR ARAYA GETİREN DAVET

KURUÇEŞME’NİN GÖZDE İTALYANI STEFANO’DA CEMİYET HAYATINI BİR ARAYA GETİREN DAVET

Ağustos ayında Kuruçeşme’de kapılarını açan şef İsmet Saz’ınsahibi olduğu İtalyan restoranı Stefano, kısa sürede cemiyet ve iş hayatının en sevilen restoranlarından bir oldu. Siren Ertan ve eşi Ersin Kayalar, yakın zamanda gerçekleşen doğum günlerini 25 Kasım Cuma akşamı Stefano Restoran’da yakın çevrelerine verdikleri özel bir davet ile kutladılar. Davette Siren Ertan İstanbul ve Sinem Gümgor  Işık’ın kurucusu olduğu Mi Su Decomarklarının güçlerini birleştirerek yarattığı sofra takımlarının yeni koleksiyonu ‘HIVER’ misafirlere tanıtıldı.

Davetlilerin Stefano’nun enfes menüsünü deneyimlediği akşamyemeğinde, Stefano’nun ünlü şefi ve sahibi İsmet Saz davete özel bir menü hazırladı. Safranbolu’dan gelen elmas değerinde özel safran ile hazırlanan risotto, taze tortelloni, Capri stilinde çupra, mini cannoli gibi lezzetler damaklarda iz bıraktı. Davete katılanlar arasında Ebru Kohen, Zeynep Üstünel, Süleyman Orakçıoğlu, Merva – Cem Bilginer, Sedef Mehmet Ali Karamehmet, NilBentürk Uyguner gibi cemiyet hayatının sevilen isimleri yer aldı.

2004 yılından beri haute-couture tasarımları başta olmak üzere hazır giyim ve ev dekorasyonu koleksiyonlarıyla köklü bir marka olan Siren Ertan İstanbul ile ‘Benim evim senin evin’ anlamına gelen ‘Mi casa es su casa’ mottosuyla 2018 yılında kurulan ‘Mi Su Deco’ marka iş birliğinin üçüncü koleksiyonu ‘HIVER’intanıtıldığı gece için özel bir masa hazırlandı. Siyah, beyaz ve altın renklerin kullanıldığı motiflerin zenginleştirdiği yemek takımı, kahve fincanları, puro küllükleri, tepsi gibi parçalardan oluşan şık, zarif ve kullanışlı koleksiyon davete gelen misafirlerden büyük beğeni topladı. Yeni yıl heyecanı yaklaşırken şık ve kalabalık yılbaşı sofralarında fark yaratmak isteyenler göz alıcı ‘HIVER’koleksiyonu ile tanıştıkları için çok mutlu oldular. 

Pernod Ricard, ADCO ve Prodom Şarapçılık’ın değerli katkılarıyla güzelleştirdiği davete, ‘HIVER’ koleksiyonuna ait minik vazolara yaptığı şık aranjmanlar ile İstanbul Çiçekleri renk kattı.

https://youtube.com/shorts/utO1ea9GhVg?feature=share

Kayseri edebiyatına 'büyük' katkı Kayseri edebiyatına 'büyük' katkı