Bugün bir şehidini son yolculuğuna uğurlayan Bursa, bir şehit haberi daha aldı. Hakkari'nin Derecik bölgesinde düzenlenen operasyonda Barazgir Çayı'na düşerek ağır yaralanan Bursalı Piyade Teğmen Halis Keskin şehit oldu.BURSA (İGFA) - Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Derecik bölgesinde kaçakçılık olayına müdahale eden unsurda görevli Piyade Teğmen Halis Keskin, Barazgir Çayı’na düşerek ağır yaralandı.

Derhal hastaneye sevk edilerek tedavisine başlanan Halis Keskin, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu.

Açıklamada, "Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet; kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz" sözleri yer aldı.

GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ’DEN 'SAĞLIK SİSTEMİ ALARM VERİYOR’ RAPORU: “GÖRÜNTÜLEME HİZMETLERİ; BEYİN, KALP-DAMAR, ORTOPEDİ AMELİYATLARI CİDDİ DERECE AKSIYOR" GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ’DEN 'SAĞLIK SİSTEMİ ALARM VERİYOR’ RAPORU: “GÖRÜNTÜLEME HİZMETLERİ; BEYİN, KALP-DAMAR, ORTOPEDİ AMELİYATLARI CİDDİ DERECE AKSIYOR"

Keskin'in şehadet haberi Bursa'nın Yıldırım ilçesinde yaşayan ailesine verildi.