Bursaspor Kulübü'nün 2. Başkanı Emin Adanur, kulübün internet sitesinden yaptığı yazılı açıklamada, “Haydi büyük Bursaspor taraftarı. Vakit birlik olma, vakit takımını destekleme, vakit kulübümüzü ait olduğu yere taşıma vaktidir” dedi. BURSA (İGFA) - Bursaspor 2. Başkanı Emin Adanur, Bursaspor camiasına destek çağrısı yaptı. Kulübün internet sitesinden yapılan yazılı açıklamada, Yönetim Kurulu olarak göreve geldikleri günden bu yana iyi niyetle çalışmalarına devam ettiklerini söyledi.

Bursaspor Kulübü olarak art niyetli bir oluşumun içerisinde yer almadıklarının altını çizen 2. Başkan Adanur, "Şimdi önümüzde çok önemli bir süreç var.Takımımızın son haftalardaki mücadelesi camiamızı mutlu etmekte.Hem bizler hem de takımımız bu şanlı armayı layık olduğu yere çıkarmak için elimizden geleni yapıyoruz.Daha önce bu camianın birlik olduğunda neleri başardığını biliyoruz.Sahamızda ağırlayacağımız Keçiörengücü maçında; her zamankinden daha fazla kenetlenip,doksan dakika boyunca durmadan takımımıza hep birlikte destek olalım!" çağrısı yaptı.

Daha önce yaşanan olumsuz durumları bir kenara bırakarak büyük-küçük, sen-ben demeden birlik olma zamanı olduğunun ifade eden Emin Adanur, açıklamasında, "Haydi büyük Bursaspor taraftarı. Vakit birlik olma, vakit takımını destekleme, vakit kulübümüzü ait olduğu yere taşıma vaktidir" ifadelerine yer verdi.