Kendi markası Eila Atelier'i kuran kimyager Mediha Ağaoğlu, sektördeki tecrübesiyle oluşturduğu 37 eşsiz kokuyu Balat'taki yeni showroom'unda Bursalılarla buluşturduBURSA (İGFA) - Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Bölümü mezunu Mediha Ağaoğlu, uzun yıllar kozmetik sektöründe üretim alanlarında edindiği tecrübeyi; kendi markası olan Eila Atelier'e dönüştürdü.

Muğla'da 'İdil Biret' ile üçüncü buluşma 2 Temmuz’da Muğla'da 'İdil Biret' ile üçüncü buluşma 2 Temmuz’da

Bursa'da hayalini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşayan Ağaoğlu, 3 yıldır büyük bir özveriyle üzerinde çalıştığı markasının altında 37 farklı koku ve 6 farklı ürün gamını geliştirdi. Ağaoğlu, tamamı kendi tasarımı olan ürünü gamı  ile benzersi ve farklı olmak adına verdiği çabanın karşılığnın mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Eşsiz kokulara sahip Eau de cologne, eau de parfum, extrait de parfum, eau de toilette, reed diffuser, bitkisel soy wax ile üretilen kokulu mum gibi ürünlerini Balat'taki Turkuaz Plus'ta hizmete sunduğu yeni showroomunda Bursalıların beğenisine sunan Ağaoğlu'nun açılışına Bursa iş ve sosyal yaşamının tanınmış isimleri büyük ilgi gösterdi.