Ankara Sincan'da CHP'liler Madımak katliamını unutmadı Ankara Sincan'da CHP'liler Madımak katliamını unutmadı

Remzi Çayır'ın genel başkanlığındaki Milli Yol Partisi, Bursa'nın Mudanya ilçesinde gerçekleştirdiği ilk genel kurulda İlçe Başkanlığı'na 19 yaşındaki Alperen Başar'ı seçimle iş başına getirdi.BURSA (İGFA) - Bir dönem Büyük Birlik Partisi'nde Genel Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan ve Muhsin Yazıcıoğlu ile siyaset yapan Remzi Çayır'ın Genel Başkanlığı'ndaki Milli Yol Partisi (MYP), Mudanya'da örgütlendi. Mudanya'da ilk olağan genel kurulunu gerçekleştiren MYP İlçe Başkanlığı'na tek liste ile giren Alperen Başar seçildi.

EN GENÇ İLÇE BAŞKANI

Dernekler binasının alt katında bulunan Mudanya Belediyesi Toplantı Salonu'nda gerçekleşen genel kurula MYP Genel Başkan Yardımcısı Yunus Ekşi de katıldı. Türkiye'nin en genç ilçe başkanının Milli Yol'da yer aldığını belirten Genel Başkan Yardımcısı Ekşi, ezberleri bozacak bir sistemle iktidara aday olduklarını açıkladı.

Tek listeli genel kurulda oluşumun ilk kurucu başkanı seçilen Alperen Başar, Mudanya'da Milli Yol Partisi'ni birinci parti yapmak için ellerinden gelenin fazlasını yapacaklarına söz verdi.

Alperen Başar başkanlığındaki 9 kişiden oluşan MYP Mudanya İlçe Yönetimi'ne Eyüpcan Bülbül, İlayda Gümüşenek, Doğancan Yılmaz, Barış Özkan, Derya Başar, Hasan Başar, Semih Dolan ve Hasan Sağlam seçildi. Aynı listede 18 kişiden oluşan Bursa İl Delegeleri de belirlendi.