(BİLECİK)- Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım, Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nu ziyaret ederek ekonomik ulaşım projesi Boztram hakkında bilgi aldı.

Uşak Belediye Başkanı Yalım, makamında bir araya geldiği Bakkalcıoğlu ile bir süre görüşerek sohbet etti. Belediye faaliyetleri hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Başkan Bakkalcıoğlu, Yalım’a pek çok belediyenin ilgi gösterdiği Boztram Tramvay Projesi hakkında bilgi verdi.

Başkan Yalım, Başkan Bakkalcıoğlu’na misafirperverliği dolayısıyla teşekkür ederek hediye takdiminde bulundu. Başkan Bakkalcıoğlu daha sonra misafiri Başkan Yalım ile birlikte Kurtuluş adlı tramvaya binerek hangara gitti. Yol boyunca tramvayda, istasyonlarda ve hangarda incelemelerde bulunan Başkan Yalım, Başkan Bakkalcıoğlu’ndan detaylı bilgiler aldı.

Ataşehir Belediye Başkanı Adıgüzel, partililerle bayramlaştı Ataşehir Belediye Başkanı Adıgüzel, partililerle bayramlaştı

Ziyaretin sonunda bilgi veren Başkan Bakkalcıoğlu, “Uşak Belediye Başkanımız Özkan Yalım’ı belediyemizde ağırladım. Sayın Yalım’a, Türkiye’de bir ilk olan ayrıca örnek gösterilen ve pek çok belediyenin ilgisini çeken ekonomik ulaşım projemiz BOZTRAM hakkında bilgi verdim. Uşak Belediye Başkanımız Özkan Yalım’a nazik ziyareti ve kentimize göstermiş olduğu ilgi nedeni ile teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: anka