(İZMİR) - Bornova Belediye Başkanı Ömer Eşki, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde önce metro istasyonuna ardından da CHP örgütüyle Lozan Meydanı’ndan Gündoğdu Meydanı’na yürüdü. 

Başkan Eşki, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde önce Bornova Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan işçilerle bir araya geldi, burada çekilen halaya katıldı. Buradan işçilerle birlikte Bornova Metro İstasyonu’na yürüyen Eşki, Lozan Meydanı’nda CHP İl Örgütü’nün kortejine katıldı. CHP milletvekilleri ve belediye başkanları ile Gündoğdu Meydanı’na yürüyen Eşki, emek mücadelesine destek oldu.

Her zaman emek mücadelesinin içinde olduğunu ve sendika başkanlığı yaptığı dönemde bu hak arayışını bir adım ileriye taşımış olmanın gururunu yaşadığını söyleyen Eşki, “1 Mayıs pankartının arkasında, alınteri akıtarak emeğinin karşılığını talep eden işçi arkadaşlarımızla birlikte yürümek benim için en büyük onur” dedi. 

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SEÇER, CHP İL BAŞKANLIĞI'NIN 19 MAYIS ALTERNATİF KUTLAMA TÖRENİ’NE KATILDI MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SEÇER, CHP İL BAŞKANLIĞI'NIN 19 MAYIS ALTERNATİF KUTLAMA TÖRENİ’NE KATILDI