Bodrum Belediyesi, yazar ve gazetecileri yurttaşla buluşturuyor. 

 

Bodrum Belediyesi, yazar ve gazetecileri yurttaşla buluşturuyor. 

Bodrum Belediyesi'nin düzenlediği “Bodrum Mavisi Tadında Söyleşiler ve İmza Günleri” kapsamındaki ilk etkinlik, yazar ve gazeteci Deniz Zeyrek ile Akif Beki’nin dün saat 19.00’da Bodrum Belediye A.Ş. Türkbükü Kafe’de yapılan söyleşisiyle başladı. Söyleşide, Türkiye gündeminde yer alan konular konuşuldu. Sohbet havasında geçen söyleşi, yurttaşlar tarafından ilgi ile takip edildi. Söyleşi sonunda Zeyrek ve Beki, kitaplarını okurları için imzaladı.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, belediye kafelerinde yürütülen kültür ve sanat etkinlikleriyle, Bodrum’u herkesin yaşayabileceği bir kent konumuna getirmek için çalışmalara devam ettiklerini söyledi. Belediye kafelerinde halkla açık olarak devam edecek söyleşilere tüm yurttaşları davet etti. 

Belediye önümüzdeki günlerde; Murat Ağırel, Pelin Batu, Mine Söğüt, Barış İnce, Fatih Yaşlı, Ceyda Karan, Latife Tekin, Levent Gültekin, Can Coşkun, Özlem Özdemir, Evrim Şencan, Ayşen Şahin ve sürpriz isimleri Bitez, Yalıkavak, Gümüşlük ve Trafo Kafe gibi diğer mahallelerinde bulunan belediye kafelerinde halkla buluşturacak.