ORDUMUZUN YANINDAYIZ

BAŞTA AFRİN ŞEHİTLERİMİZ MUSA ÖZALKAN, OĞUZ KAAN USTA VE MEHMET MURATDAĞ OLMAK ÜZERE RABBİM ASKERİMİZİ KORUSUN, ORDUMUZU MUZAFFER KILSIN

ORDUMUZUN YANINDAYIZ

BAŞTA AFRİN ŞEHİTLERİMİZ MUSA ÖZALKAN, OĞUZ KAAN USTA VE MEHMET MURATDAĞ OLMAK ÜZERE RABBİM ASKERİMİZİ KORUSUN, ORDUMUZU MUZAFFER KILSIN

Değerli Arkadaşlar;

Türkiye zor bir süreçten geçmektedir. İçerde ve dışarda hain terör, milli birliğimizi yıkmaya, devletimizi zaafa uğratmaya ve vatanımızı bölmeye çalışmaktadır. Türkiye’ye terörle diz çöktürmeye çalışanlar her gün yeni bir oyun planlamaktadır.

İşte bu kurulan kirli oyunları bozmak, terörün ve teröristin yuvalandığı yerde başını ezmek ve milli güvenliğimize yönelen tehlikeleri bertaraf etmek için şanlı Türk ordusu Afrin’e zeytin dalı harekâtıyla bir operasyon düzenlemiştir.

Haklı ve meşru bu operasyona destek vermek Türk Milletinin her ferdinin bugün üzerine düşen görevdir. Türkiye teröristlere operasyon yapınca akıllarına barış gelen vatan hainlerine karşıda bu bizim açık bir cevabımız olacaktır.

Biz Türkiye Kamu Sen, Türk Sağlık-Sen olarak tüm varlığımız, ruhumuz ve dualarımızla ordumuzun yanındayız. Ekmek kavgasının önüne Türkiye sevdasını koyanlar olarak her zaman ve şartta milletimizin ve devletimizin yanındayız.

Nereye diye sorunca Kızıl Elmaya, evdekilere mesajın ne sorusuna beklemesinler cevabı vererek Türk milletinin olması gerektiği istikameti net çizen yiğitlere minnettarız.

Onlar vatan ve millet için canlarını hiçe sayarken bize düşen görev onlara dua etmektir. Onlarında bizden beklediği budur.

Bugünde burada kahramanlarımıza karşı bu sorumluluğumuz yerine getirmek için toplanmış bulunuyoruz.

Allah şanlı Türk ordusunu muzaffer kılsın. Vatan için gaza edenleri korusun

Onlar seferle emrolunduklarını biliyorlar, rabbim zaferlerle müjdelesin inşallah. AMİN.

Ahmet BOZKURT

Türk Sağlık Sendikası Aydın Şube Başkanı

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER