AYDIN TÜRK SAĞLIK SENDİKASI ÜYELERİ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

AYDIN TÜRK SAĞLIK SENDİKASI ÜYELERİ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

AYDIN TÜRK SAĞLIK SENDİKASI ÜYELERİ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

İçinde bulunduğumuz bu mübarek ayda Türk Sağlık Sen üyeleri ile iftar yemeğinde birlikteydi. Hoş bir muhabbet ortamında geçen iftar yemeğine tüm kurumlardaki üyelerimiz katılım sağlamıştır.

Şube başkanı Ahmet BOZKURT yaptığı konuşmada, çalışmalarından bahsederek 2014 yılında 407 üye artışı ile iyi bir başarı yakaladıklarını bundan dolayı Genel Başkanımız Sn. Önder KAHVECİ’nin emeği geçen bütün üyelerimizi kutladığını, başarının devamını beklediğini ve herkese selamlarını yolladığını söyledi.

                Türkiye Kamu senin,  Türk Sağlık Senin bu ülkenin ve memurun güvencesi olduğuna vurgu yaparak en son TBMM, plan bütçe komisyonunda görüşülen iş güvencemizin kaldırılması noktasında çalışmalardan dolayı hemen reflekslerini koyduklarını TBMM önünde ve bütün yurtta eylemler yaptıklarını siyasi partilerin Gurup Başkanlarını ve Adalet Bakanına bunun bizim kırmızı çizgimiz olduğunu iş güvencesine dokundurtmayacağımızı belirterek önümüzdeki dönemlerde de Türk Sağlık Sene bütün üyelerimizden destek beklediğini söyleyerek tüm katılımcılara teşekkür etti.

AYDIN TÜRK SAĞLIK SENDİKASI
Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2014, 12:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER