Buca’da bayram temizliği başladı Buca’da bayram temizliği başladı

(AYDIN) - Aydın Büyükşehir Belediyesi Turistik Park Kafe ve Restoran, uygun fiyatlı ürünleri ve kaliteli hizmeti vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor. 

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen Turistik Park Kafe ve Restoran, hijyenik ve kaliteli hizmet anlayışıyla uygun fiyatlı ürünleri Aydınlılara sunuyor.

Güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri Aydınlılar ile buluşturmak için hizmetlerinin artarak süreceğini belirten Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, “Kentimizin birçok farklı noktasında bulunan işletmelerimizde kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile vatandaşlarımızla buluşturuyoruz. Vatandaşlarımızın en iyiyi hak ettiğini biliyor, en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla Aydınlılara sunuyoruz. Hizmetlerimizi arttırarak sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Turistik Park Kafe ve Restoran’dan hizmet alan vatandaşlardan bazıları ise düşüncelerini, şöyle dile getirdi:

-Davut Çetin: “Ben çok memnunum. Şöyle ki; günümüzün şartlarında, özellikle dışarıda öğün yemek zorunda olan insanlar, hem hijyenik hem de ekonomik yemeği bir arada bulamıyorlar. Ben kalitesine, temizliğine ve lezzetine güvendiğim için, iş yerime de yakın olduğu için daima buraya gelmeyi tercih ediyorum. Gıda enflasyonu ülkemizde belli, hem çeşitlilik hem temizlik hem de fiyat olarak fiyat performans açısından çok daha verimli olduğunu düşünüyorum Turistik Park Kafe ve Restoran’ın.”

-Berkay Taşdan: “Kız arkadaşım ile birlikte sürekli burada yemek yiyoruz, kahve içmeye geliyoruz, çay içmeye geliyoruz. Fiyat ve performansı gayet uygun, kaliteli buluyorum. Turistik Park Kafe ve Restoran gerçekten güzel, yemeklerde çeşit çok fazla, tatlı, çay ve kahve çeşitleri de var. Öğrenci arkadaşlarımıza da Turistik Park Kafe ve Restoran’ı tavsiye ederim. Özlem Başkanımıza bizlere böyle bir imkan sunduğu için çok teşekkür ederiz.”

-Veysel Erdemli: “Biz çoğu zaman Turistik Park Kafe ve Restoran’a geliyoruz, gelen misafirlerim oluyor ve onlara da burada yemek veriyoruz. Devamlı burayı tercih ediyoruz. Bugün İzmir’den misafirim geldi ve onu yemek için Kızılcaköy Mahallesi’nden buraya getirdim. Benim kendi aperatif dükkanım da var ama misafirimi buraya getirdim. Fiyatlar çok güzel, güven meselesi çok önemli. Burada da personel çok güzel hizmet veriyor, durumu olmayan kişilerin yemek yiyebileceği çok güzel bir yer burası. İnsanlar buraya güvenilir ve fiyatları cazip olduğu için geliyor. Ben zaten kendi dükkanımda da Halk Ege Et’in kıymasını, etini kullanıyorum, başka yerden kullanmıyorum. Halk Ege Et de her zaman baş tacı.”

-Esat Çağrıcı: “1969’dan beri İzmir’de oturuyorum, işlerim nedeniyle Aydın’a geldiğimde mutlaka Turistik Park Kafe ve Restoran’a geliyorum. Ortam güzel, hizmet dört dörtlük, fiyatlar süper. Tam garibanın yiyebileceği bir yer. Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerinden de memnunum, hizmetlerinde sınır yok. Allah razı olsun başkanımızdan, emeklerine sağlık.”


Kaynak: anka