Antalya Büyükşehir Belediyesi, Halk Ekmek Büfeleri'nde Ramazan pidesi satışına başladı. 9 TL'ye satılan pideler, vatandaştan yoğun ilgi görüyor. 

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in, “Halkın Ekmeği Halk Ekmek” sloganıyla hayata geçirdiği Halk Ekmek Fabrikası’nda üretilen ekmeklerden sonra Ramazan pideleri de Halk Ekmek Büfeleri'nde vatandaşa sunuluyor. 

9 TL'YE SATILIYOR

Halk Ekmek Büfeleri'nde Ramazan pidesi 9 TL'ye satılıyor.

Halk Ekmek Büfesi'nden alışveriş yapan Antalyalılar, uygulamadan durdukları memnuniyeti şu sözlerle dile getiriyor:

-Nuriye Olcay: “Umarım Antalya’da ve mahallemizde hep böyle uygun şeyler olur. Buradaki ekmeklerin tadı çok güzel, her zaman gelir alır, tüketiriz. Ramazan pidesini de dışarıdan 15 liraya alacağıma buradan 9 liraya alırım. Fiyatı çok daha uygun. Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerinden çok memnunuz.” 

-Suat Demirayan: “Zaten Halk Ekmek hizmetinden çok memnunduk. Artık pide satışı da başladı pideyi de buradan alacağız. Halk Ekmek Büfeleri'ndeki fiyatlardan çok memnunuz. Diğer yerlerde ekmek 10 lirayı geçmiş durumda ama biz buradan hala 4.5 liraya alıyoruz. Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin bu fiyatlarla satışı sürdürmesi, halkın parasını halka harcaması çok güzel bir şey. Buraya gelen ekmeklerin, şekli, tadı, fiyatı, kalitesi her şeyi bizi memnun ediyor. Bu tada alıştık, sevdiğimiz tat. Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Muhittin Böcek’e halkı düşündüğü ve bize yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum.”  

 

Kaynak: anka