Her köşesi cennet olan Türkiye’de, tatil denildiğinde bu yıl iki bölge diğerlerine kıyasla ön plana çıktı. Her biri muhteşem bir doğaya sahip olan bu bölgeler, sadece Türkiye’den değil, dünyanın dört bir yanından ziyaretçi akınına uğruyor.

AKDENİZ’İN GÖZBEBEĞİ YİNE ANTALYA

Tatil denildiğinde akla gelen ilk şehirlerden biri olan Antalya’da bu yıl da turizm patlaması yaşanıyor. Türkiye’nin ve dünyanın pek çok yerinden turist çeken Antalya, hem merkezi hem de keyifli ilçeleri ile turistler tarafından beğeni topluyor.

Antalya, hem tarih hem de doğayı bir arada yaşamak isteyen kişiler için ideal bir destinasyon. Jeopolitik konumu sayesinde tarih boyunca önemli bir liman kenti olan Antalya’da, Likya’dan Roma’ya onlarca medeniyete ait izler bulunuyor.

Elbette Antalya’yı cazip kılan tek şey tarihi de değil. Bu muhteşem beldede tertemiz denizi ile ünlü pek çok mavi bayraklı plaj bulunuyor. Antalya, hem kültür hem de deniz tatili için dünyadaki en popüler beldelerin başında geliyor.

https://www.gotatil.com/antalya-kiralik-villa kategorisinde inceleyebileceğiniz villaların hepsi özel havuzlu ve aradığınız seçeneğe uygun tercihler sunuluyor.

EL DEĞMEMİŞ DOĞASIYLA DAVETKAR BİR COĞRAFYA: FETHİYE

Bu yıl da en popüler tatil beldeleri arasındaki yerini koruyan Fethiye, yemyeşil ormanları, turkuaz rengi denizi ve tertemiz havası ile tanınıyor. Özellikle yabancı turistler tarafından ilgi gören Fethiye’de ruhunuzu dinlendirecek bir tatil geçirmek mümkün.

SPOR İSTANBUL’UN ENGELLİ SPORCULARI, ON BİNLERE İLHAM VERDİ SPOR İSTANBUL’UN ENGELLİ SPORCULARI, ON BİNLERE İLHAM VERDİ

Doğal güzellikleri ve muhteşem iklimi ile tarih boyunca medeniyetlerin göz bebeği olmuş bu bölgede Likya uygarlığının en önemli şehirlerine ait kalıntılar yer alıyor.

Doğanın tadını çıkarmak, kendini denizin serin sularına bırakmak isteyen tatilciler için Çalış Plajı, Ölüdeniz, Kelebekler Vadisi gibi pek çok saklı hazineyi sunan Fethiye’de tatil her zaman olduğu gibi çok keyifli geçiyor.

BÖLGEDE KONAKLAMANIN EN İYİ YOLU KİRALIK VİLLALAR

Türkiye’de villa kiralama sektörünün öncülerinden olan Gotatil villa kiralama, geniş kiralık villa yelpazesi ile Fethiye ve Antalya da dahil olmak üzere, Türkiye’nin dört bir yanında, her zaman en iyi fiyatlarla konuklarına muhteşem bir deneyim yaşatıyor.

Tatilcilere tamamen kendilerine ait bir villada kalma, özel havuzun, bahçenin tadını çıkarma ve özgürce bölgeyi keşfetme imkânı veren kiralık villalar, muhafazakar villalardan bungalovlara, balayı villalarına kadar geniş bir yelpaze ile konuklarına sunuluyor.

 

ADVERTORIAL YAYIN