Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır 14-20 Nisan Şehitler Haftası dolayısıyla şehitliği ziyaret etti.

NİĞDELİ ZÜCCACİYECİ: ORTALAMA 50-60 MÜŞTERİYE HİZMET VERİRKEN ŞİMDİ BU SAYI 5-10’A DÜŞTÜ NİĞDELİ ZÜCCACİYECİ: ORTALAMA 50-60 MÜŞTERİYE HİZMET VERİRKEN ŞİMDİ BU SAYI 5-10’A DÜŞTÜ

Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır 14-20 Nisan Şehitler Haftası dolayısıyla şehitliği ziyaret etti.

14-20 Nisan Şehitler Haftası dolayısıyla şehitliği ziyaret eden Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır şehitlerin mezarına karanfil bırakıp dua etti.

“ŞANLI TARİHİMİZ SAYISIZ ZAFERLERLE, DESTANLARLA VE KAHRAMANLIKLARLA DOLUDUR”

Ziyaretinde şehitleri anan Çakır, “Bu vatanın tek bir karış toprağını düşmana vermemek için canını feda eden, kahraman şehitlerimize borcumuzu asla ödeyemeyiz. Bağımsızlık, vatan toprağı ve bayrağı için şehit olmayı göze alan milletimizin şehitlerine olan saygısı sonsuza kadar devam edecektir. Şanlı tarihimiz sayısız zaferlerle, destanlarla ve kahramanlıklarla doludur. Bu kahramanlıkların en büyük kanıtı aziz şehitlerimizdir. Bu güzel vatanı bizlere emanet eden, kanlarıyla bayrağımıza al rengini veren şehitlerimizin ruhları şad olsun. Bizlere bıraktıkları bu kutsal vatan topraklarını, Cumhuriyetimizin kazanımlarını koruyarak, ilelebet koruyacağız. Bu duygu ve düşüncelerle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi minnet ve saygıyla anıyorum” dedi.