İMAMOĞLU'NDAN ERDOĞAN'A: “KENDİ KAZANIRSA DEMOKRASİ, MİLLİ İRADE; BAŞKASI KAZANIRSA YANLIŞLIK. 6 MAYIS 2019’DA MİLLİ İRADEYE DARBE YAPTILAR, DARBE!" İMAMOĞLU'NDAN ERDOĞAN'A: “KENDİ KAZANIRSA DEMOKRASİ, MİLLİ İRADE; BAŞKASI KAZANIRSA YANLIŞLIK. 6 MAYIS 2019’DA MİLLİ İRADEYE DARBE YAPTILAR, DARBE!"

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, "Irak'ta üs bölgemize sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına sabır diliyorum. Başımız sağ olsun. Yaralı askerimizin bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ediyorum" mesajını yayınladı.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde terör örgütü mensuplarının üs bölgesine sızma girişimi sırasında şehit olan 6 asker için başsağlığı mesajı yayınladı. Babacan'ın X hesabından yaptığı paylaşım şöyle:

"Irak'ta üs bölgemize sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına sabır diliyorum. Başımız sağ olsun. Yaralı askerimizin bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ediyorum."

Kaynak: anka