RTürk Yatırım Sözleşmesi İmzalamak Üzere...

Afyonkarahisarlı bir yazılım firması tarafından yeni kurulan sosyal paylaşım sitesi 'www.rturk.com.tr' ile dünyaca ünlü Twitter'a alternatif olmayı hedefliyor. Bu hedefleme kapsamında Türkiye'de yatırım yapan bir firma, RTürk firma yetkilileriyle 'www.rturk.com.tr' sosyal paylaşım sitesine yatırım sözleşmesi imzalamak üzere.

  RTürk Yatırım Sözleşmesi İmzalamak Üzere...
Başlangıç geliştirme sermayesi olarak 2 milyon Dolar ve geliştirme boyunca 15 milyon dolar'lık yatırım sözleşmesi imzalamak için prensipte anlaştıklarını ifade eden RTürk firma yetkilileri, 'Biz bize yeteriz' sloganıyla yola çıkarak kısa sürede 10 bine yakın üyesiyle sosyal paylaşım siteleri arasında yer aldıklarını ve 'www.rturk.com.tr'nin daha iyi hizmet verebilmesi için yatırım ortaklığı imzalamak üzere olduklarını ifade ettiler.

'www.rturk.com.tr'nin yenilenmeye başlayan arayüzü hakkında üyelerinin ve Türk halkının fikir olarak katkılarını da beklediklerini ifade eden RTürk firma yetkilileri, yatarım sözleşmesi hakkında bilgiler vererek; "www.rturk.com.tr sosyal medya sitesi olarak açmış olduğumuz sisteme başlangıç geliştirme sermayesi olarak 2.000.000 USD ve geliştirme boyunca 15,000,000 USD'lik yatırım sözleşmesi imzalanmak üzeredir... Yenilenmeye başlayan ara yüzüne fikir olarak katkıda bulunabilirsiniz."

Tüm sistemin güçlendirildiği, kesintisiz paylaşımların yapılabileceği bir ortam haline getirilmeye başlanan RTürk Sosyal Paylaşım sitesi, Türk halkına daha iyi hizmet vermek için veritabanında da güçlendirme gerçekleştirmeye başladı. (03Haber)
Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2014, 16:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER