SAĞLIK BAKANLIĞINDA GÖREVDEN ALMALAR

SAĞLIK Bakanlığı 3 önemli bürokratın görevden alınması ile sarsıldı. Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Başkanı Prof. Dr. Ali İhsan Dokucu, Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Prof.Dr. Ali Coşkun ve Sağlık Bakanlığı Sağlık Araştırmaları Genel Müdürü Prof.Dr. Uğur Dilmen görevlerinden alındı.

SAĞLIK BAKANLIĞINDA GÖREVDEN ALMALAR
Sağlık Bakanlığı 3 önemli bürokratın görevden alınması ile sarsıldı. Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Başkanı Prof. Dr. Ali İhsan Dokucu, Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Prof.Dr. Ali Coşkun ve Sağlık Bakanlığı Sağlık Araştırmaları Genel Müdürü Prof.Dr. Uğur Dilmen görevlerinden alındı.

PROF. DR. ALİ COŞKUN KİMDİR?

16 Nisan 2014 Çarşamba 1963 yılında Bolu’da doğdu. 1985 yılında Gata Tıp Fakültesini bitirdi. 1988-1992 yılları arasında GATA’da Genel Cerrahi Uzmanlık eğitimi aldı. 2005-2006 yılları arasında Sağlık Bakanlığı’nda Afetlerde Sağlık Hizmetleri Daire Başkanlığı, 2006 - 2012 yılları arasında Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini yürüttü. Ocak 2012’ den itibaren de Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır. Evli ve 4 çocuk babasıdır.


Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2014, 10:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
112
112 - 4 yıl Önce

Prof.dr.ali çoşkun bey müdürümüzün görevden alınma haberini üzülerek duydum tüm 112 olarak üzüldük.müdürümüz layıkından daha fazla özenle görevini yapmıştır alınmasını istemiyoruz.bizleri motive etmesi yaptığı başarılı çalışmalarındada görülmüştür.temennimiz başımızda müdürümüzün kalması ve bu işin düzeltilmesi. ... .

112'Cİ
112'Cİ - 4 yıl Önce

şahsen bende sayın genel müdürümüz'ün görevden alınmasına çok üzüldüm. yerine daha özverili ve kendinden çok acil sağlık hizmetlerini düşüneceğine inandığım birinin geleceğini sanmıyorum. hakkında ve hakkımızda hayırlısı olsun genel müdürüm.

diğer illerden 112
diğer illerden 112 - 4 yıl Önce

Genel müdürümüz Ali coşkun bey in görevden alınmasını lütfen istemiyoruz bu kararın düzeltilmesini istiyoruz.Müdürümüz çok iyi biri ve çok çalışkan bizlere yaklaşımı 112deki başarısı mükemmel ve onun alınması bizi derinden yaralar lütfen bu karar düzeltilsin..

afetci
afetci - 4 yıl Önce

makamlar kimsenin tekelinde değildir. herkes gelir ve gider önemli olan kime ne faydanın olduğudur. alınması iyi oldu.

112 den
112 den - 4 yıl Önce

Dr.ali çoşkun müdürümüzün faydası çok alınmasın çok fazla emek harcadı özveri ve başarılı oldu zaten başarılıda olmakta..umarım bu karar düzeltilir çook üzgünüz

acil
acil - 4 yıl Önce

ali coskun gibi birisini birdaha gelmez isi ailesinden once olan millet icin en iyisini vatani icin calisan bukadar kolay olmamasi gerekiyordu

umkee
umkee - 4 yıl Önce

Bizler genel muduruz ali coskun u geri istiyoruz

SIRADAKİ HABER