Prof. Dr. Ali Coşkun Saygı Defteri Oluşturuyoruz..

Prof. Dr. Ali Coşkun Saygı Defteri..

Prof. Dr. Ali Coşkun Saygı Defteri Oluşturuyoruz..


112, UMKE ve Sağlık Bakanlığı'na yıllardır emek veren, "duayen" bir isim olan kıymetli hocamız hakkındaki hatıra, kişisel fikir ve görüşlerinizi bir arada topluyoruz.. Sizlerde eski demeye dilimizin varmadığı Sayın Genel Müdürümüze sunulmak üzere güzel görüşlerinizi iletmek için aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz..

Saygılarımızla Umke.Org "Prof. Dr. Ali COŞKUN" Kimdir?


16 Nisan 2014 Çarşamba 1963 yılında Bolu’da doğdu. 1985 yılında Gata Tıp Fakültesini bitirdi. 1988-1992 yılları arasında GATA’da Genel Cerrahi Uzmanlık eğitimi aldı. 2005-2006 yılları arasında Sağlık Bakanlığı’nda Afetlerde Sağlık Hizmetleri Daire Başkanlığı, 2006 - 2012 yılları arasında Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini yürüttü. Ocak 2012’ den Mayıs 2014 yılına kadar Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü olarak görev yaptı.
Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2014, 14:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
UMKE GÖNÜLLÜSÜ
UMKE GÖNÜLLÜSÜ - 4 yıl Önce

sayın genel müdürümüzün yeri dolduralamaz bunca hizmeti söz konusuyken nasıl alınabildi anlayabilmiş değiliz. umke gönüllülerinin her zaman yanindaydi özleyeceğiz.

Fikret İZGİ
Fikret İZGİ - 4 yıl Önce

İlk olarak sayın genel müdürümüzle Şanlıurfa/Ceylanpınar mülteci kampını ziyaretlerinde tanışma fırsatım olmuştu.. Sıcak kanlılığı ve bizdenliği ile o dağ başında sırtına giydiği UMKE formasıyla gönlümüzü almayı başarmıştı.. Kendisinin döneminde bir çok yeniliğe ve hizmete şahit olduk.. Çalışkanlığı ve hizmet aşkı takdire şayan birisi olarak gönlümüzde her zaman farklı bir yere sahip olacaktır.. Keşke kalsaydı diyebileceğim ender yöneticilerden.. Yolun açık olsun Genel Müdürüm..

doktor
doktor - 4 yıl Önce

Hocam. Emeğinize sağlık. Teşekkürler.

Yüksel Aksoy
Yüksel Aksoy - 4 yıl Önce

KENDISI ILE HAITI GOREVI SIRASINDA CALISMA FIRSATINI BULDUM. DINAMIK VE KARARLI BIR KISILIK YAPISI VAR EKIP ÇALIŞMASI MANTIGINI ICIMIZE YERLESTIRDIGINI DUSUNUYORUM. UMKE VE ULKEM ICIN ELINDEN GELENI YAPTIGINI DUSUNUYORUM. SAYGILARIMLA

Özer akman
Özer akman - 4 yıl Önce

Hocam eşi benzeri olmayan vatan millet için elinden gelini karşilik beklemeden yapan tanıdıgım eşsiz iinsan kaybeden saglık bakanlıgı

Filiz Aslan
Filiz Aslan - 4 yıl Önce

Bir UMKEci olarak kendisini çok arayacağımızı ve bizleri boynu bükük bıraktığını söyleyebilirim. Sahipsiz kaldık Hocam!!!

YÜREKLİ ADAM
YÜREKLİ ADAM - 4 yıl Önce

yeri dolmaz bir bürokrat..ilerde tekrar başımızda görmek istiyoruz..

Başımız Sağolsun..
Başımız Sağolsun.. - 4 yıl Önce

Gidene mi üzülürsün gelene mi, yazık çok yazık...


SIRADAKİ HABER