ADLİ OLGULARDA HUKUKSAL BOYUT VE BEYAZ KOD PANELİ

Acil Servis ve 112 çalışanlarına yönelik Müdürlüğümüz Acil Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü ve Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri- Paramedik- Derneğinin işbirliği ile hazırlamış olduğu “, Adli Olgularda Hukuksal Boyut, Tıbbi Etik ve Beyaz Kod Panel”i 4 Nisan 2014 tarihinde Kadın-Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Konferans Salonunda gerçekleştirilmiştir

ADLİ OLGULARDA HUKUKSAL BOYUT VE BEYAZ KOD PANELİ
Acil Servis ve 112 çalışanlarına yönelik Müdürlüğümüz Acil Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü ve Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri- Paramedik- Derneğinin işbirliği ile hazırlamış olduğu “, Adli Olgularda Hukuksal Boyut, Tıbbi Etik ve Beyaz Kod Panel”i 4 Nisan 2014 tarihinde Kadın-Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Konferans Salonunda gerçekleştirilmiştir.

Panele İl Sağlık Müdürümüz Uzm.Dr. Kasım ÇETİN,İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Ramazan TOZLU,Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreter Yard.Dr. Ahmet Murat IŞIL,Acil Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Dr.Oben DÖNDÜ, Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri- Paramedik- Derneği Genel Başkanı Yaşar GÖKBAYRAK ile Acil Servis ve 112 çalışanları katıldı.Açılış Konuşmasını Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri- Paramedik- Derneği Genel Başkanı Yaşar GÖKBAYRAK’ın yapmasının ardından Panel konuşmacıları Adnan Menderes Üniversitesi Adli Tıp Anabilim Dalı Öğretim Üyeleri Prof.Dr.Selim ÖZKÖK ile Yard.Doç.Dr.Özlem EREL sunumlarını yaptılar. 
Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2014, 10:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER