112 Acil Sağlık Hizmetlerine Yeni Daire Başkanı

112 Acil Sağlık Hizmetlerine Yeni Daire Başkanı

112 Acil Sağlık Hizmetlerine Yeni Daire Başkanı

112 Acil Sağlık Hizmetlerine Yeni Daire Başkanı 
Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Lojistik ve Teknik Hizmetler Daire Başkanı olarak görev yapan mesleğimizi ve meslektaşlarımızı gururla temsil eden Sn. Ali Emre ÇAĞAN aynı zamanda 112 Acil Sağlık Hizmetleri Daire Başkanlığı görevine atanmıştır .
Daire Başkanımız Sn.Ali Emre ÇAĞAN'a yeni görevinde başarılar dileriz.
Bir Önceki daire başkanımız Dr. Musa GÜNAY'a yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür eder , Eğitim ve Projeler Daire Başkanı olarak yeni görevinde başarılar dileriz.


Ali Emre ÇAĞAN 

15 Ağustos 1982 yılında Sivas’ta doğdu. İlkokulu Düzce’de, ortaokulu Gerede İmam Hatip Lisesinde, Liseyi Gerede Sağlık Meslek Lisesinde tamamladı. 2007 yılında İstanbul’da 112 Avrupa Komuta Kontrol Merkezinde memuriyete başladı. Aynı yıl Bilgi İşlem Biriminde 112 Otomasyon Sistemi Sorumluluğunu yaptı. 2012 yılında Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri 112 Acil Sağlık Hizmetleri Daire Başkanlığında görev aldı. 2013 Yılında Ankara’da İl Sağlık Müdürlüğü 112 Eğitim Biriminde Modül Eğitmeni olarak çalıştı. 2014 yılında Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Ankara İli 2. Bölge Genel Sekreterliğinde Acil Sağlık Hizmetlerinden Sorumlu Uzman olarak çalıştı. Bu dönemde Ankara Kriz Koordinasyon Merkezi Yöneticiliğini yaptı. 2015 yılında Hacettepe Üniversitesi Bilişim Enstitüsünde Tıp Bilişimi alanında Yüksek Lisans Eğitimine başladı ve halen devam etmektedir. 2016 yılında Konya İl Sağlık Müdürlüğüne Müdür Yardımcısı olarak atandı.

10 Kasım 2016 tarihi itibariyle Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Lojistik ve Teknik Hizmetler Daire Başkanı olarak görevine başlayan ÇAĞAN, evlidir.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2017, 17:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER